ثبت نام در رویدادها


معرفی کمیته ها

مجموعه های منتخب کشور


حامیان معنوی


شبکه های اجتماعی

رضا نوبخت با قهرمانی در رقابت‌های Beast of PES بر بام آسیا تکیه زد

Bike
به گزارش روابط‌عمومی انجمن بازی‌ها و ورزش‌های الکترونیک به نقل از ESNews.ir؛ تنها نماینده خوب کشورمان در سری رقابت‌های Beast of PES and FIFA؛ رضا نوبخت با کسب مقام قهرمانی بار دیگر مقتدرانه رتبه نخست رشته PES در خاورمیانه و آسیا را از آن خود و تیمش کرد.


سری رقابت‌های Beast of PES and FIFA که هرساله در ماه مبارک رمضان از سوم تا بیست و هفتم این ماه در جریان است، امسال در ورزشگاه Bin Zayed Stadium Hazza و تحت پشتیبانی مالی عوامل این استادیوم و کمپانی Mackie Entertainment در شهر العین کشور امارات در جریان بود.

در تورنمنت مذکور بازیکنان نامداری از آسیا در رشته‌های PES  و FIFA حضور داشتند که بدون شک پرایز پول وسوسه کننده این تورنمنت که برای نخستین مرتبه به این حد از جوایز نقدی و غیرنقدی رسیده بود (۵۰ هزار درهم امارات) در جذب این تعداد بازیکن بی‌تاثیر نبود.

تنها نماینده ایران در این رقابت‌ها، یار و یاور همیشگی حسن پاجانی در تورنمنت‌های بین‌المللی، رضا نوبخت بود. این بازیکن حال حاضر تیم دیاکو بار دیگر در این رقابت‌ها در قد و قواره‌های نام خود و تیمش ظاهر شد و با شایستگی عنوان نخست این رقابت‌ها را به‌دست آورد تا جایزه ده هزار درهمی این رقابت‌ها را از آن خود کند.

اخبار مرتبط