ثبت نام در رویدادها


معرفی کمیته ها

مجموعه های منتخب کشور


حامیان معنوی


شبکه های اجتماعی

برنامه Twitch برای پلی‌استیشن ویتا عرضه شد

Bike
نرم‌افزار به کاربر اجازه می‌دهد تا به سرویس‌های معروف استریم در سراسر دنیا متصل شوند. ماسفانه قابلیت پخش‌ زنده (برادکست) در این برنامه موجود نمی‌باشد.


دارندگان کنسول دستی پلی‌استیشن ویتا زین پس می‌توانند توسط برنامه Twitch، استریم‌های زنده این سرویس را تماشا کنند. متاسفانه آن‌ها نمی‌توانند خود، پخش زنده نمایند. برای کسب اطلاعات بیشتر ادامه مطلب را مشاهده نمایید.

این کنسول دستی دارد آرام آرام از یادها می‌رود. ولی هنوز چیزی وجود دارد که برای این کنسول منتشر شود و دارندگان آن لذت ببرند؛ برنامه جدید Twitch برای این کنسول عرضه شد. این 

با استناد بر وبسایت یوروگیمر، این برنامه حجمی معادل ۱۶.۷ مگابایت دارد و به شما این امکان را می‌دهد تا کانال‌های مختلف را مرور نمایید، فیلم‌های ضبط شده را مشاهده نمایید، از دیدن پخش زنده (لایو استریم) لذت ببرید و گلچین مخصوص ویدئوهای پلی‌استیشن را مشاهده نمایید. اگر قصد خرید پلی‌استیشن تی‌وی را دارید، این برنامه کاملا با آن سازگار است و می‌توانید تصاویر را توسط آن در صفحه‌ای بزرگ‌تر تماشا نمایید.

همچنین با انتشار این برنامه برای ویتا، حال تمامی پلتفرم‌های سونی از سرویس Twitch بهره‌مند هستند. نسخه پلی‌استیشن ۴ این برنامه در ماه مارس گذشته منتشر شد.منبع : گیمفا
اخبار مرتبط