ثبت نام در رویدادها


معرفی کمیته ها

مجموعه های منتخب کشور


حامیان معنوی


شبکه های اجتماعی

سرانجام مراحل ساخت NO MAN'S SKY به اتمام رسید

Bike
پس از حواشی فراوان و تاخیرهای پی در پی، سرانجام استدیو Hello Games مراحل توسعه عنوان بلندپروازانه No Man's Sky را به اتمام رساند. در این مرحله بازی برای تکثیر بر روی دیسک در اختیار شرکت توزیع کننده قرار می گیرد.به گزارش پردیس گیم و به نقل از Gamespot، رئیس Hello Games، "شان موری" (Sean Murray)، لحظاتی قبل با ارسال یک سلفی گروهی در توییتر اعلام کرد که این موفقیت را جشن گرفته اند. توییت ایشان همراه با تصویر را در ادامه مشاهده نمایید.

به نظر می رسد در این تصویر اولین کپی No Man's Sky در دستان موری باشد.

طبق گفته شان موری، No Man's Sky مسیر طولانی ای را پشت سر گذاشته است. بازی در ابتدا تقریبا کنسل شده بود و در مراحل ساخت نیز چندین بار با تاخیر مواجه شد. علاوه بر این، اعضای Hello Games در مراحل ساخت این بازی متحمل مصیبت های بیشتری بودند و در کریسمس سال 2013 دفتر این استدیو بر اثر بارش شدید باران دچار سیل زدگی شد.

موری در توضیح آخرین تاخیر No Man's Sky گفته بود: "ساخت این بازی سخت ترین کاری است که در طول زندگیم انجام داده ام. اما باید بگویم که اکنون بسیار نزدیک شده ایم، ما خود را برای تصمیم گیری های سخت آماده کرده ایم تا بازی را در شرایط مناسب عرضه کنیم."

No Man's Sky نهم آگوست (سه شنبه، ۱۹ مرداد ۱۳۹۵) در آمریکا شمالی، دهم آگوست (چهارشنبه، ۲۰ مرداد ۱۳۹۵) در اروپا و دوازدهم آگوست (جمعه، ۲۲ مرداد ۱۳۹۵) در بریتانیا بر روی PC و PS4 عرضه می شود.

اخبار مرتبط