ثبت نام در رویدادها

معرفی کمیته ها

رتبه بندی ورزش های الکترونیک ایران


حامیان معنوی


شبکه های اجتماعی

در بازی موبایلی جدید Batman: Arkham Underworld درنقش دشمن بت‌من بازی کنید

Bike
درحالی که طرفداران مشتاق شوالیه‌ی تاریکی، یعنی بت‌من باید منتظر مجموعه‌ی تاخیرخورده‌ی Batman: Return to Arkham باشند، امروز بازی جدیدی از این سری برای گوشی‌های هوشمند و سیستم عامل آی‌اواس منتشر شده است و نکته‌ی جالب آن، قرارداشتن شما در نقش دشمن بت‌من است. در ادامه همراه ما باشید.


Batman: Arkham Underworld عنوان رایگانی است که توسط سازنده‌ی The Lord of the Rings Online، یعنی توربین توسعه یافته و اکنون برای آی‌اواس منتشر شده است.

در این بازی، شما در نقش بت‌من نخواهید بود، بلکه جزو دشمنان شوالیه به بازی‌کردن می‌پردازید. هدف کلی در این بازی، تبدیل شدن به جنایت‌کار برتر بعدی آرکام است و شما این کار را با جمع‌آوری گروهی از پیروان‌تان انجام خواهید داد و درنهایت با افراد بد و خلاف‌کاران دیگر به مبارزه می‌پردازید.

ضدقهرمانان و شخصیت‌های بد Batman: Arkham Underworld شامل ریدلر، هارلی کوئین، مستر فریز، اسکرکرو و کیلر کراک می‌شوند. علاوه‌بر این، اگر گروه خلاف‌کاران‌تان به‌اندازه‌ی کافی گسترش یابد، قادر به مبارزه با خود بت‌من در نبرد نهایی مسابقات خواهید بود و می‌توانید برای آن آماده شوید.

از لحاظ داستان، وقایع Batman: Arkham Underworld قبل از اتفاقات Batman: Arkham Asylum راک‌استدی رخ می‌دهد. کمپانی برادران وارنر، برنامه‌ای برای انتشار Batman: Arkham Underworld برروی دستگاه‌های اندرویدی اعلام نکرده است و باید پی‌گیر مسائل این کمپانی باشیم تا شاید بتوانیم جزئیاتی از آن دریافت کنیم.

Batman: Arkham Underoworld تنها عنوانی از سری Batman نیست که تاریخ انتشار آن، امسال یعنی ۲۰۱۶ است. Batman: Arkham VR که انحصاری هدست واقعیت مجازی پلی‌استیش وی‌آر است، برای اولین بار و در اواخر امسال منتشر می‌شود، درحالی که طبق گزارشات منتشر شده که رسمی هم نیستند، Batman: Return to Arkham که نسخه‌ی بازسازی‌شده‌ی Batman: Arkham City و Batman: Arkham Asylum در آن قرار دارد، در بهترین حالت ممکن در نوامبر عرضه می‌شود.منبع : گیمفا
اخبار مرتبط