ثبت نام در رویدادها

معرفی کمیته ها

مجموعه های منتخب کشور


حامیان معنوی


شبکه های اجتماعی

سه بازی از الکترونیک آرتز را بدون DRM و با تخفیف در GOG دریافت کنید

Bike
Dragon Age: Origins Ultimate Edition، Dead Space و SimCity 3000 Unlimited هم‌اکنون برای رایانه‌های شخصی موجودند، اما اگر به نسخه‌ی بدون DRM آن‌ها علاقه دارید، می‌توانید در GOG تهیه‌ی‌شان کرده و برای بازه‌ی زمانی خاصی هم این عناوین را با تخفیف خریداری کنید. در ادامه همراه ما باشید.Dead Space و Dragon Age: Origins Ultimate Edition را می‌توانید از استیم و اوریجین دریافت کنید؛ با این حال، SimCity 3000 Unlimited در هیچ‌کدام از این‌ها موجود نیست. همچنین لازم به‌ذکر است که نسخه‌ی Ultimate عنوان Dragon Age: Origins شامل تمامی بسته‌های گسترش‌دهنده و محتویات دانلودی آن می‌شود و با خریداری آن، بازی را به‌طور کامل تجربه خواهید کرد.

در حالت معمولی، قیمت هر یک از Dragon Age: Origins و Dead Space بیست دلار است، درحالی که SimCity 3000 Unlimited با ۱۰دلار قابل خریداری است. با تخفیف می‌توانید هر یک از Dragon Age و Dead Space را به‌جای ۲۰دلار، با ۸دلار خریداری کنید و SimCity 3000 Unlimited هم با ۵دلار دریافت کرده و از تجربه‌اش لذت ببرید. درکل تخفیفات این سه بازی بدین شرح است:

عنوان تحسین‌شده‌ی Dragon Age: Origins در نقد و بررسی‌اش توسط گیم‌اسپات، نمره­‌ی ۹٫۵ از ۱۰ را به‌دلیل “داستان‌سرایی پیچیدیه و درگیرکننده‌” دریافت کرده است و Dead Space  نمره‌ی ۹ از ۱۰ توسط این وب‌سایت معتبر برای “گیم‌پلی واقعا وحشت‌ناک” کسب کرده است. SimCity 3000 Unlimited هم نسبت به دو عنوان قبلی نمره‌ی کم‌تری یعنی ۷٫۵ از ۱۰ را کسب کرده و بازی‌ای عالی برای کسانی است که وقت زیادی صرف تجربه‌ی این سری نکرده‌اند.

تخفیفات GOG راه دیگری برای تجربه‌ی عناوین الکترونیک آرتز است، گرچه این شرکت خود دارای سرویس اشتراکی برای رایانه‌های شخصی با نام Origin Access است که اجازه‌ی دسرسی زودتر به بازیکنان، دریافت تخفیف و تجربه‌ی رایگان بازی‌ها را به مشترکین‌اش می‌دهد. برای عضویت در Origin Access، موظف به پرداخت ماهانه ۵دلار هستید که Dragon Age: Origins و Dead Space هم در آن موجود است. الکترونیک آرتز برنامه‌ای شبیه به Origin Access برای دارندگان کنسول ایکس‌باکس وان با نام EA Access دارد که دارای اشتراک سالانه بر خلاف Origin Access با قیمت ۳۰دلار است.منبع : گیمفا


اخبار مرتبط